Herbaty Liczba produktów: 70

Herbaty

Napary herbaciane należą do najpopularniejszych napojów spożywanych na świecie. Oprócz walorów smakowych wyróżniają się wysoką zawartością flawonoidów, polifenoli i antyoksydantów. Szczególnie cenione są naturalne herbaty ziołowe, które wyśmienicie smakują serwowane zarówno na ciepło, jak i na zimno. W sklepie internetowym Zdrowiuśkie.pl przygotowaliśmy duży wybór ekologicznychmieszanek, których dostawcą jest m.in. sprawdzona polska firma Dary Natury. Dzięki nim z łatwością oraz w naturalny sposób zadbasz o zdrowie i samopoczucie na co dzień.

Ekologiczna herbatka z ziół – idealne uzupełnienie diety

Niegdyś wszelkiego rodzaju napary z suszonych ziół i kawałków owoców cieszyły się sympatią wielu osób. Dzisiaj herbaty ziołowe na nowo wracają do łask, gdyż coraz więcej ludzi zaczyna doceniać ich prozdrowotne działanie. Delikatne w smaku mieszanki z kwiatową lub owocową nutą doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie codziennej diety. Ekologiczna herbatka stworzona przez firmę Dary Natury to znakomity pomysł na zdrowy i pyszny napój do śniadania, obiadu lub kolacji. Poza wszystkim dobrze znanymi naparami z mięty, melisy czy pokrzywy, warto sięgnąć po naturalne eko mieszanki z kwiatów mniszka lekarskiego, ziela karczocha, szałwii, macierzanki, borówki lub liści maliny.

Naturalne herbaty ziołowe – co można znaleźć w ich składzie?

Napary herbaciane są bogate w wiele różnorodnych związków, które wykazują korzystny wpływ na organizm człowieka. Eko herbaty ziołowe zawierają m.in. polifenole, które mają właściwości przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe oraz antyoksydacyjne. W naturalnych ekologicznych napojach, które do naszego sklepu dostarcza m.in. firma Dary Natury, nie brakuje też pierwiastków śladowych takich jak fosfor, wapń, cynk, potas, mangan i sód. Ponadto ekomieszanki stanowią one doskonałe źródło teiny – organicznego związku chemicznego działającego pobudzająco i stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy.

Ekologiczne herbaty Dary Natury w sklepie Zdrowiuśkie.pl

 

Z myślą o entuzjastach napojów herbacianych w sklepie internetowym Zdrowiuśkie.pl przygotowaliśmy duży wybór eko mieszanek stanowiących kompozycje starannie wyselekcjonowanych suszonych ziół i owoców. Herbaty ekologiczne Dary Natury, które proponujemy, wspierają dobre samopoczucie, pomagają się odprężyć, a także wpływają kojąco na nerwy. Specjalnie dobrane składniki ziołowe oddziałują nie tylko na ciało, ale i na umysł. Wszystkie produkty zostały stworzone na bazie naturalnych surowców bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników.

Kategorie
Filtruj